Jedno dítě zcela zdarma (letenka i pobyt) pouze do 28. února (u vybraných pobytů).

ŘECKO A ŘECKÉ OSTROVY

Vše o dovolené ve více než 30 destinacích

302 zájezdů

3 DŮVODY, PROČ SI ZAMILUJETE ŘECKO

Malebná a bezpečná země s nejčistším mořem v Evropě. Nádherné přírodní písčité i oblázkové pláže potkáte na každém kroku.

Kolébka evropské vzdělanosti a lidské civilizace. Bohatá historie na vás dýchne z každého koutu.

Příjemní a pohostinní lidé. Vynikající řecká kuchyně vás okouzlí tisícem chutí, jídlo je lehké a fresh.

O ŘECKU A ŘECKÝCH OSTROVECH

Řecká republika (Elinikí dimokratia) leží v jihovýchodní Evropě na nejjižnějším cípu Balkánského poloostrova. Na severu Řecko hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem. Na západě, na jihu a východě Řecko obklopuje křišťálové moře. Většinu území Řecka tvoří pevnina, nicméně celá jedna pětina rozlohy zahrnuje 2000 řeckých ostrovů a ostrůvků.

Přečtěte si více o této krásné zemi

KAM NA DOVOLENOU V ŘECKU

Vaší dovolenou v Řecku si můžete užít ve více než 30 nádherných destinacích: například na pevnině v kouzelných městech Parga a Syvota, na kouzelném Peloponésu nebo na překrásných ostrovech Korfu, Lefkada, Kefalonie, Zakynthos, Samos, Kos, Rhodos, Karpathos, Kréta, Skiathos a jiných. Nádherná a velmi rozmanitá příroda na jednotlivých ostrovech vám vždy ze své krásny nabídne něco nového a jedinečného.

POČASÍ V ŘECKU

V Řecku panuje typické středomořské podnebí s průměrnou roční teplotou vzduchu kolem 25°C. Počasí je tady v sezóně poměrně konstantní - většinou převládá jasno nebo skoro jasno s teplotami kolem 30°C. V parném létě, zejména v červenci a srpnu, se teploty pohybují kolem 35°C ve stínu.

Více o počasí v této zemi

Zájezdy do letovisek