Akce Až 2 děti výhodně končí už 31. 1. 2019. Dítě s námi letí už od 5 990 Kč/ týden.

ŘECKO A ŘECKÉ OSTROVY

Vše o dovolené ve více než 30 destinacích

292 zájezdů

3 DŮVODY, PROČ SI ZAMILUJETE ŘECKO

Řecko je malebnou a bezpečnou zemí s nejčistším mořem v Evropě a krásnými přírodními písčitými i oblázkovými plážemi.

Řecko je kolébkou evropské vzdělanosti a lidské civilizace. Bohatá historie na vás dýchá z každého koutu.

Řecko je zemí příjemných a pohostinných lidí, vynikající kuchyně, která vás okouzlí svou rozmanitostí, čerstvostí a pestrostí různých chutí.

O ŘECKU A ŘECKÝCH OSTROVECH

Řecká republika (Elinikí dimokratia) leží v jihovýchodní Evropě na nejjižnějším cípu Balkánského poloostrova. Na severu Řecko hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem. Na západě, na jihu a východě Řecko obklopuje křišťálové moře. Většinu území Řecka tvoří pevnina, nicméně celá jedna pětina rozlohy zahrnuje 2000 řeckých ostrovů a ostrůvků.

Přečtěte si více o této krásné zemi

KAM NA DOVOLENOU V ŘECKU

Vaší dovolenou v Řecku si můžete užít ve více než 30 nádherných destinacích: například na pevnině v kouzelných městech Parga a Syvota, na kouzelném Peloponésu nebo na překrásných ostrovech Korfu, Lefkada, Kefalonie, Zakynthos, Samos, Kos, Rhodos, Karpathos, Kréta, Skiathos a jiných. Nádherná a velmi rozmanitá příroda na jednotlivých ostrovech vám vždy ze své krásny nabídne něco nového a jedinečného.

POČASÍ V ŘECKU

V Řecku panuje typické středomořské podnebí s průměrnou roční teplotou vzduchu kolem 25°C. Počasí je tady v sezóně poměrně konstantní - většinou převládá jasno nebo skoro jasno s teplotami kolem 30°C. V parném létě, zejména v červenci a srpnu, se teploty pohybují kolem 35°C ve stínu.

Více o počasí v této zemi

Zájezdy do letovisek